FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

O NAS

  +48 607 611 144 Jeżeli pragniesz wypoczynku w najmniej dotkniętym ręką człowieka regionie Polski, zadzwoń już dziś i wynajmij pokój!

POD OSTRYM DZIAŁEM

Gospodarstwo położone w najbardziej dziewiczym rejonie Polski, zdała od zgiełku i hałasu miast czy rejonów z dziesiątkami tysięcy turystów w jednym miejscu.

Jeżeli szukają Państwo, miejsca gdzie można spędzić wymarzone wakacje, z dala od zgiełku, oraz pośpiechu codziennego życia, trafili Państwo we właściwe miejsce. Odwiedzając nasze gospodarstwo, za niewielką cenę, będą Państwo w stanie odpocząć od wszystkich zmartwień codziennego życia, w miłej atmosferze, zanurzając się w ciszy i harmonii bieszczadzkiej przyrody. Gospodarstwo agroturystyczne "Pod ostrym Działem" działa od 2000 roku, corocznie odsyłamy do domów dziesiątki zadowolonych, zrelaksowanych klientów, którzy poznali piękno bieszczadzkich krajobrazów, bogactwa przyrody oraz kojący wpływ krystalicznie czystego powietrza. Niezapomnianych wrażeń, mogą Państwo doświadczyć, również podczas wędrówek Bieszczadzkimi szlakami, oraz kontakt ze zwierzętami w gospodarstwie, jak i z dziko żyjącymi w okolicznych lasach. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom znajdą Państwo miejsca, które pozostaną na zawsze w pamięci. Pobyt w naszym gospodarstwie, na pewno dostarczy Państwu wiele przyjemnych wrażeń oraz wspomnień. Możliwość zakwaterowania grup zorganizowanych (wycieczki, zielone szkoły itp.) Możliwość przyjęcia do 5 osób niepełnosprawnych Zachęcamy do spędzenia chwili na stronie, zapoznania się z pełną ofertą gospodarstwa oraz bogatą galerią własnoręcznie wykonanych zdjęć.

TOP